На 1.01.16 року в спортивних клубах області і навчальних організаціях діяло 48 спортивних секцій по військово-прикладним і технічним видам спорту.
     Найбільш цікавим для молоді є стрілецький спорт. Постійно на базі обласного стрілецько-спортивного клубу проводяться спартакіади, змагання серед учнівської молоді міста та області на честь знаменних дат - Дня Збройних Сил України, Дня захисника Вітчизни, Дня Перемоги. В 2015 році у цих змаганнях прийняло участь понад 1200 чоловік. 

    Великою популярністю в області, місті користується авіаційно-спортивний клуб. На теперішній час клуб вже не готує парашютістів для повітряно-десантних військ і фінансування набагато зменшено, але небо притягує до себе сміливих і мужніх людей. В 2015 році, в нашому авіаційно-спортивному клубі, здійснили свій перший стрибок з парашуту понад 400 чоловік.

     Існує в обласній організації один із небагатьох видів спорту, який спромоглися зберегти, це службове собаківництво. З стародавніх часів собака - надійний помічник, супутник і друг людини. В клубі службового собаківництва займаються 54 постійних членів клубу.
     Автомодельний спорт – один з найбільш молодих в моделізмі, в області розвивається напрямок автомодельного спорту з трасових моделей. Спортсмени клубу займають призові місця на Чемпіонатах, Першості України і все це завдяки наполегливості і співпраці керівництва, тренерів, спортсменів.