Підготовка кадрів робітничих професій

 

     В Чернігівській обласній організації Товариства сприяння обороні України важливим напрямком діяльності є освітня діяльність, в тому числі підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації робітничих кадрів, які мають військово-технічну спрямованість. Ця діяльність здійснюється в 17 навчальних закладах, в тому числі: 5 автомобільних школах, 12 спортивно-технічних клубах, Обласному спортивно-стрілецькому клубі, які щорічно готують близько 5 тис. спеціалістів.

За роки незалежності в навчальних закладах ТСО України Чернігівської області підготовлено більше 160-ти тисяч спеціалістів робітничих професій, тільки за 2016 рік підготовлено 5586 чоловік.

Особливостями підготовки кадрів робітничих професій є те, що всі навчальні організації області перейшли на нові програми навчання за Державними стандартами 8321.01.00.60.21-2012 та 8321.01.00.60.24-2012, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України.

Всі навчальні заклади з підготовки водіїв Чернігівської обласної організації ТСО України акредитовані в МВС України і мають відповідні сертифікати.

Підготовка кадрів робітничих професій:

Водії:
категорії А1, А, В1, В, С1, С, ВЕ, СЕ, Д1, Д.

 

Інші спеціалісти:
- оператор комп’ютерного набору,
- навчання правил поводження зі зброєю