ЛАШКО Олександр Олександрович 

         Директор Корюківського спортивно-технічного клубу ТСО України

          Очолює Корюківський спортивно-технічний клуб з 2011 року. На громадських засадах є  головою Корюківської міжрайонної організації Товариства сприяння обороні України, членом бюро Чернігівського обласного комітету ТСО України. 

           За час роботи на посаді директора Корюківського спортивно-технічного клубу показує себе як працездатний, професійний і відповідальний працівник.Лашко О.О. постійно займається переобладнанням і удосконаленням матеріально-технічної бази навчального закладу.В організації налагоджена взаємодія з іншими громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування.Лашко О.О. зміг створити в колективі творчу робочу обстановку та користується заслуженою повагою.

Бере активну участь у громадській роботі. Керує та направляє роботу первинних організацій, як голова міжрайонної організації. Сприяє зміцненню авторитету оборонного Товариства.

У 2016 році нагороджений Почесним знаком ТСО України        

      ТАТАРЕНКО Петро Іванович 

Директор підприємства «Обласний стрілецько-спортивний клуб» Чернігівської обласної організації ТСО України

  Очолює обласний стрілецько-спортивний клуб з 1993 року. На громадських засадах багато років є незмінним головою Чернігівської міської організації Товариства сприяння обороні України, керівником голів первинних організацій ТСО України в навчальних закладах міста, членом бюро Чернігівського обласного комітету ТСОУ. 

 За весь період роботи на займаній посаді зарекомендував себе як високопрофесійний  керівник, подає особистий приклад підлеглим у відношенні до виконання посадових обов’язків. Вміє організовувати роботу і досягати бажаних результатів. Тісно співпрацює з місцевими органами влади, Обласним та об’єднаним міським військкоматами, волонтерськими організаціями, ветеранами АТО у проведенні військово-патріотичного виховання молоді. Під керівництвом Петра Івановича спільно з підрозділами ЗС України та Управлінням МВС України проводять на безоплатній основі пристрілку та ремонт  зброї для подальшої передачі бійцям сил АТО. Також на базі Обласного спортивно-стрілецького клубу неодноразово проводились перевірки особистого бронезахисту військовослужбовців АТО