28 березня 2018 року в м. Києві відбулись засідання Ради Правління та Правління Громадської організації "Товариство сприяння обороні України", я ких активну участь взяли і представники Чернігівської обласної організації ТСО України: голова обласної організації Ігор Бизган, активіст ОО ТСО України Костянтин Шихальов. Одним із основних питань було "Про підсумки виконання календарного плану спортивної роботи у 2017 році та завдання на 2018 рік."


Розглянувши підсумки спортивної роботи за 2017 рік, Рада Правління «ТСО України» відзначила, що Товариство в цілому успішно виконує статутні завдання з питань розвитку спортивно-технічних, прикладних та інших видів спорту. Проведено близько 10 тисяч змагань, в яких взяли участь близько 230 тисяч спортсменів. План-календар спортивних заходів року виконано повністю. Види спорту, які розвиваються в організаціях ГО «ТСО України», міцно тримаються на належному рівні як в Україні, так і на міжнародній арені. Збірні команди та спортсмени Товариства у 2017 році вибороли на офіційних міжнародних змаганнях у командному та особистому заліку 247 медалей: 88 золотих, 83 срібних, 76 бронзових. Свій внесок в ці результати внесли і спортсмени Чернігівщини, взявши участь у Кубках та Чемпіонатах ТСО України (перший показник)з картингу, зі стрільби з пневматичної зброї, показавши високі місця (другий показник) у командному та особистих заліках. На базі спортивних організацій ТСО України Чернігівської області було проведено 145 змагань різного рівня, в яких прийняло участь 1576 чоловік. Протягом 2017 року Чернігівська обласна організація ТСО України на удосконалення спотивної бази, проведення змагань витратила 163 тис. грн. Голова ГО "ТСО України" вручив керівникам Відокремлених підрозділів обласного рівня відповідні кубки та дипломи.
Згідно з діючою методикою підведення підсумків роботи з розвитку спорту серед організацій ГО «ТСО України» призові місця в групах посіли:

По першому показнику - результати участі команд у залікових змаганнях

Перша група
1 - Київська МО
2 - Львівська ОО
3 - Дніпропетровська ОО
Друга група
1 - Черкаська ОО
2 - Хмельницька ОО
3 - Миколаївська ОО
Третя група
1 - Тернопільська ОО
2.- Чернігівська ОО
3 - Кіровоградська ОО

По другому показнику - за вищу спортивну майстерність
Перша група
1 - Київська МО
2 - Харківська ОО
3 - Дніпропетровська ОО
Друга група
1 - Сумська ОО
2 - Вінницька ОО
3 - Хмельницька ОО
Третя група
1 - Волинська ОО
2 - Чернігівська ОО
3 - Чернівецька ОО

По третьому показнику-за кількість та якість проведення спортивних заходів
Перша група
1 - Київська МО
2 - Львівська ОО
3 - Київська ОО
Друга група
1 - Вінницька ОО
2 - Хмельницька ОО
3 - Сумська ОО
Третя група
1 - Рівненська ОО
2 - Закарпатська ОО
3 - Чернівецька ОО

3 - Чернігівська ОО