У Чернігів 19 жовтня прибув волонтерський агітпотяг. А це близько 50 активістів, волонтерів, школярів з різних областей України.
Зустріли гостей патріотичним флешмобом «Нам потрібне мирне небо». Всеукраїнська акція "Потяг єднання України "Труханівська січ" ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки Національної Єдності. У кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді учасників вітали директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш та голова Чернігівської обласної організації ТСО України Ігор Бизган.


Проведення акції дало додаткову можливість Чернігівській обласній організації ТСО України ще раз нагадати про себе,ознайомили гостей та жителів міста з напрямками і здобутками діяльності Товариства і Чернігівської обласної організації зокрема. Так на зустрічі були представлені: Чернігівський авіаційно-спортивний клуб ТСО України (начальник Туніков Олександр), Обласний стрілецько-спортивний клуб ТСО України (директор Татаренко Петро), Клуб собаківництва Чернігівської обласної організації ТСО України (начальник Ручко Тетяна), первинні організації ТСО України продемонстрували вміння з тактичної медицини, зброю і амуніцію сучасного військового (керівник Рудник Денис), досягнення картингістів (керівник Кравченко Олександр) та страйкболістів  команди A.L.C.(керівник Кошовий Віктор).