21-25 травня 2017 року на базі дитячого табору «Юний турист» у с. Количівка Чернігівського району проведено II (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяли участь 264 дітей, переможців районних (об'єднаних територіальних громад. міських) етапів, з усієї області.
Упродовж п'ятиденного таборування школярі проживали в наметовому містечку на території дитячого табору «Юний турист» та взяли участь у насиченій програмі змагань і різноманітних заходах патріотичного спрямування. За сприяння співробітників Чернігівської обласної організації ТС О України на високому організаційному рівні проведено конкурс «Стрільба» та здійснено його суддівство.


Оскільки одним з головних завдань гри «Сокіл» («Джура») є виховання майбутніх захисників Вітчизни, формування навиків влучної стрільби є. надзвичайно важливими.
   


Завдяки спільним зусиллям усіх зацікавлених структур обласний етан гри «Сокіл» («Джура») вдалося провести на належному рівні, а урочисте закриття зробити яскравим святом для всього міста.
Усі рої були гідними перемоги, проте у напруженій боротьбі призові місця здобули:
І місце – рій «Фортеця» Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя;
ІІ місце – рій «Нащадки козаків» Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 Чернігівської міської ради;
ІІІ місце – рій «Сіверяни» Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка Новгород-Сіверської міської ради.