Згідно до Єдиниого календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2017 рік у березні-квітні цього року пройшли Чемпіонати України з радіозв`язку на коротких хвилях телеграфом, телефоном та телетайпом.
У змаганнях взяли участь 36 колективних та 213 індивідуальних радіостанцій з 21 області України та м. Києва.
Команда радіоаматорів Чернігівщини вперше в історії незалежної України стала абсолютним чемпіоном, виборовши перші місця у всіх трьох змаганнях!


Ми впевнено йшли до цієї мети: у 2015 році у нас було 5-е місце у телеграфному, 3-є у телефонному і 2-е у телетайпному чемпіонатах. У 2016 році вже відповідно два перших місця і друге. І ось нарешті довгоочікувана перемога – ми абсолютні чемпіони України з радіозв`язку на коротких хвилях!
Цього року у складі команди перемогу виборювали 27 спортсменів: АНАНЬЄВ В.М. з Чернігова, БАЧОК А.В. з Чернігова, БІЛОБЛОВСЬКИЙ Г.М. . з Носівки, БОРИСЕНКО І.В. з Любеченінова, БУЦАН.А.Р. . з Носівки, ГОРОДНІЙ К.М. з Чернігова, ДУНАЙ В.А. з Чернігова, КАЛИТА О.В. з Чернігова, КАСМІНІН Г.В. з Славутича, КИВИРЖИК В. з Грицаївки, КИЯНИЦЯ В.В. з Носівки, КЛИМЕНКО О.А. з Сосниці, КОЗАЧЕНКО О.Д. з Прилук, КОНДРАТЕНКО В.Д. з Чернігова, КОСИЧЕНКО К.В. . з Носівки, КОШОВА А.О. з Остра, КУЗНЕЦОВ В.Л. з Прилук, ЛИТВИНЕНКО О.М. з Чернігова, МИКУЛА С.М. . з Носівки, НЕДІЛЬКО С.В. з Прилук, ПЛЕШКУНОВ О.Л. з Чернігова, ПОВОЛОЦЬКИЙ Е.А. з Прилук, САВЧЕНКО А.М. з Дмитрівки, САВЧЕНКО М.М. з Дмитрівки, СВИСТЕЛЬНИК О.Г. з Остра, ФІЛІПОВА В.П. з Старого Білоуса, ХОРТ Ю.Ю. з Прилук. Серед них 6 майстрів спорту України та СРСР, 8 кандидатів у майстри спорту України та 6 мають перший розряд.
Під час змагань 9 спортсменів підвищили свій рівень, виконавши нормативи кандидата у майстри спорту України, 1-го та 2-го розрядів.
Молодь не відстає від ветеранів. Віковий проміжок становить 60 років – від майстра спорту СРСР Козаченка Олександра Давидовича 1944 р/н з Прилук до першорозрядниці Косиченко Карини 2004 р/н з Носівки, яка, до речі, разом із своєю подругою по команді Аліною Буцан, цього разу вперше виконали нормативи кандидатів у майстри спорту України. Також норматив КМСУ вперше підкорився Юрію Хорту з Прилук.
Дякую за блискучу перемогу, вітаю з високими досягненнями та бажаю нових успіхів у радіоспорті!