Напередодні Міжнародного жіночого дня у Прилуцькій автомобільній школі ТСО України відбувся захід під назвою «Жінки та війна», де були присутні героїчні жінки – учасниця бойових дій на Сході України Кравчук Ольга Миколаївна та волонтер, заступник голови громадської організації «Патріот Прилуки» Купрій Віта Григорівна. Як жорстоко не звучать ці слова, але війна розкрила потенціал сучасної українки, дозволила продемонструвати сталеву силу духу, поглибила патріотизм і спонукала серця битися безстрашно, війна змусила багатьох чоловіків покинути свої домівки і податися на фронт захищати рідну землю від ворога.

Не відстають і жінки: деякі теж взяли до рук автомати, вступивши до лав Збройних Сил України, і нарівні із чоловіками воюють на лінії вогню, безстрашно, самовіддано та героїчно. Не меншу хоробрість показують й жінки-волонтери. Вони не шкодують ані часу, ані сил, ані навіть життя: збирають кошти, купують все необхідне і відвозять на фронт. Жінка-волонтер на фронті – це уособлення усіх жінок України: мам, дружин, дочок, сестер.
     Кожна жінка розповіла свою історію: чому вони обрали холодні бліндажі, небезпечні поїздки на фронт, як змінилося їхнє життя після побаченого в зоні АТО та звісно своє бачення майбутньої України. Присутні на заході учні мали змогу поставити питання та поспілкуватися з гостями. Потім жінок привітали з наступаючим Міжнародним жіночим днем. Директор Прилуцької автомобільної школи Цапенко Віктор Миколайович зачитав вірша, написаного співробітником автошколи про жінок на передовій та подарував квіти, учні ЗОШ №10 подарували обереги, а вихованці Прилуцької музичної школи привітали гостей музичними композиціями. Не залишились осторонь від привітань і учасники бойових дій, які також вітали жінок і дякували за допомогу, підтримку та надійне плече.