21 лютого 2017 року в місті Прилуки відбувся турнір з українських національних бойових мистецтв ім.. Валентина Бойка, в якому змагались учні 10-11 класів з 11 загальноосвітніх шкіл міста та збірна команда вихованців козацького куреня ім.. І. Сірка.

Метою змагань було вшанування пам’яті В. Бойка та всіх, хто поклав життя в боротьбі за незалежність та цілісність держави в україно-російській війні, виховання в підростаючого покоління інтересу до культури та традиції України та здорового способу життя. На заході були присутні представники Прилуцької міської ради, військовослужбовці Прилуцького ОМВК, представники Прилуцької Автошколи ТСО України, учасники АТО та дружина і діти загиблого Валентина Бойка.
Турнір був започаткований в 2016 році. Учасники брали участь у таких видах змагань як: боротьба на поясах, вправний пластун, козацький костурець, бій на мішках, підняття гирі «на попа» та ін. Всі команди були гарно підготовлені. Вже вдруге перемогу здобула команда Прилуцької гімназії №5 і залишила собі перехідний кубок до наступного року, друге місце посіла команда ЗОШ №9, а третє – ЗОШ №2. Всі команди були нагороджені цінними призами та солодощами від ГО «Українська громадська рада» та Прилуцької міської ради.