5 грудня в місті Прилуки відбулися урочистості присвяченні Міжнародному дню волонтера та Збройних Сил України. З нагоди цих свят в актовій залі Прилуцької міської ради медалями та грамотами було нагороджено прилучан-активістів, які своєю відвагою та жертовністю захищали нашу з вами Незалежність та Свободу. Сьогодні саме завдяки їм – волонтерам і військовим, гартується нова українська армія, пишеться її нова історія.

За волонтерську діяльність та патріотизм були відзначені медалями також і директор Прилуцької автомобільної школи ТСО України Цапенко Віктор Миколайович та фахівець з патріотичного виховання Зінченко Марія. Нагороду вручив представник духовного правління капеланів при Міністерстві оборони України Володимир Караєв.

Цього ж дня в актовій залі Прилуцької автомобільної школи для учнів шкіл відбувся захід з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України. Гостями ж були учасники бойових дій на Сході країни: голова ГО «Учасники АТО ЩИТ» Павло Красноок, Представник Прилуцького ОМВК та учасник бойових дій Олег Гавриляко, Ольга Кравчук – учасниця АТО, Володимир Караєв - представник духовного правління капеланів при Міністерстві оборони України, а також учасники бойових дій Лобко Вадим, Масло Сергій, Демко Олександр, Мілорадов Олександр, Пустовойт Віктор та Шибко Олександр. Кожен із запрошених розповів про своє перебування в зоні бойових дій, поділився враженнями, подякували дітям за їх листи та малюнки, бо вони дійсно допомагають духовно та морально у скрутних моментах, ознайомили учнів з військовим обмундируванням, перевірили їх на знання військової справи. Бійці давали настанови підростаючому поколінню любити свою Батьківщину, з гордістю називати себе українцями та рости справжніми патріотами своєї країни. Учні з цікавістю слухали та задавали питання. Жоден з присутніх не залишився байдужим після такого теплого та приємного спілкування.