Прилуцька автомобільна школа тривалий час працює над створенням музею АТО на сході країни. Робота відповідальна, адже необхідно згадати та не упустити події, які відбувалися більше двох років тому, щоб не були забуті ті, хто весь цей час боронив та боронить нашу Батьківщину.

     Звісно, знайти необхідну інформацію в сучасному житті не складно, а от зі створенням експозиції доводиться попрацювати. Для цього долучаємо всіх небайдужих. На наші прохання відгукнулись волонтери з Ніжина.
     Наталія – молода дівчина, волонтер, за професією психолог, пройшла курси спецпідготовки «Білі берети» в Тернополі, де навчали провідні спеціалісти з усієї країни. Це надання психологічної і медичної допомоги в умовах війни. Після того періодично на місяць Наталія з чоловіком їздять в зону бойових дій та допомагають військовим. Працювали з 13 батальйоном територіальної оборони, батальйоном «Донбас», «Азов». У вільний від поїздок час проводять роботу з молоддю та військовими з навчань по наданню медичної допомоги. Автомобіль волонтерів, придбаний за кошти Городянської громади та підприємців, приїхав до них з Італії. В ньому є все необхідне для надання допомоги пораненим та транспортування потерпілих. Не одне життя було врятоване волонтерами на фронті.
Ніжинські волонтери передали для музею гільзи від АГС (автоматичний гранатомет станковий), танка, залишки від ГРАДів та осколочно-фугасних набоїв, які прилітають на позиції українських бійців.
     Не стоять осторонь створення музею і Прилуцькі волонтери та представники ГО «Учасники АТО «ЩИТ». Вкотре після повернення з зони бойових дій вони привозять щось цікаве та незвичне в музей. З минулої поїздки привезли ящики від набоїв, оригінальний коврик з написом, залишки від снарядів, шеврони – і це тільки короткий перелік предметів. Волонтери спілкуються з бійцями і розповідають про створення музею, останні в свою чергу залюбки діляться своїми «трофеями». Вони розуміють, що відбувається творення нової історії українського народу, і майбутні покоління повинні знати її, щоб вирости свідомими громадянами нашої неньки України.