В період з 21 по 27 червня в м. Дніпро відбувся Чемпіонат України (дорослі, юніори) з ракетомодельного спорту. В змаганнях взяли участь збірні команди з Львіської, Херсонської, Донецької, Житомирської, Полтавської, Чернігівської областей, м. Дніпро, м. Ніжин. В цьому році за перемогу боролись більше 30 спортсменів-юніорів.В загалом змагання відбулось в 10 класах моделей: S1A, S1B, S3A, S4A, S6A, S5B, S5C, S7, S8E/P, S8D, S9A.

3 місце – Іванець Вадим (м.Ніжин).

В результаті «повітряних баталій» серед дорослих: збірна команда м. Ніжина - перше місце, команда м. Дніпро – друге призове місце, а бронзовим призером стала команда «Ніжин – 2» . Збірна команда Чернігівської області посіла четверте місце.
Серед юніорів в змаганнях місця розподілились таким чином: збірна команда м. Ніжина добавила в свою колекцію ще одне загальнокомандне золото, команда КП ШКЗ «Імпульс» - друге місце, бронзу додала в колекцію команда Чернігівської області.