З 10 по 17 червня в приміщенні Прилуцької автомобільної школи ТСО України (Чернігівська обл.) відбулася фотовиставка «Загартовані війною», присвячена учасникам бойових дій на Сході України. Експозиція представлена 45 світлинами, які доповнюють уривки патріотичних віршів. Сама виставка поділена на 2 частини – Донецький та Луганський напрямки. Фотознімки для виставки надали члени ГО «Учасники АТО «ЩИТ» та волонтери, зі свого власного архіву.

 

          Фото зроблені на мобільні телефони солдат. На світлинах майже всі Прилучани та з Прилуцького р-ну. Увійшли до експозиції і фото загиблих героїв, які, нажаль, не повернулись додому, а віддали своє життя за мир і спокій Батьківщини. Це Валентин Бойко, Віктор Лавренчук та В’ячеслав Носенко – мінометники, справжні патріоти України. Відвідувачі мали змогу побачити на світлинах побут військових, тяжкі наслідки війни, безстрашні обличчя солдат. Кожне фото є унікальне та незабутнє. Одягнені у військову форму та в бронежилети манекени , а також речі з АТО, гільзи, залишки мін, РПГ, ПТУР доповнювали фотовиставку . Один з манекенів представляв маскувальний костюм, а інший буденну форму військового. Відвідувачі приміряли бронежилети, шоломи, потримали в руках навчальний АК-47, ознайомились з продуктовим набором для військових.
          На відкриття фотовиставки були запрошені Прилуцький міський голова Попенко Ольга Михайлівна, заступник голови Прилуцької райдержадміністрації Бобошко В.М., заступник голови Прилуцької районної ради Єгорова Наталія Вікторівна, депутати міської ради, начальники відділів, учасники АТО та гості з Чернігова. Кожен з виступаючих наголосив на актуальності даного заходу та наданні підтримки учасникам бойових дій.
Основною метою виставки було показати відвідувачам солдат, справжніх героїв, які захищають країну, їх відважність, хоробрість. Найчисельнішими відвідувачами стали діти з пришкільних таборів. Вони з цікавістю переглядали виставку, приміряли на себе військове спорядження. Важливо було донести підростаючому поколінню що саме за ними майбутнє країни, і вони повинні любити, цінувати та поважати свою Батьківщину та пам’ятати тих, хто виборює для них мирне та світле майбутнє. Загалом фотовиставку відвідало близько однієї тисячі відвідувачів.