Підведені підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура").

В період з 19 по 24 травня 2016 року на Чернігівщині проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"),У спритності та витривалості змагалися 27 команд-роїв з усієї області, м. Чернігова, м. Ніжина, м. Прилук та м. Новгород-Сіверського.

За результатами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») призові місця розподілились таким чином:
 
І місце – рій «Січ» (Бахмацький район);
 
ІІ місце – рій «Отамани» (місто Ніжин);
 
ІІІ місце – рій «Литаври» (місто Прилуки).
 
Рої, які зайняли ІІ та ІІІ місця, отримали сертифікат на участь у ІІ-ій тематичній зміні з національно-патріотичного виховання обласної літньої школи для обдарованих та талановитих дітей, що пройде на базі дитячого табору «Юний турист» у селі Количівка Чернігівського району в липні цього року.
 
Рій-переможець отримав Кубок, а також сертифікат на участь у ІІІ-му Всеукраїнському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») під назвою «Хаджибейська січ — 2016», який відбудеться у серпні у рамках тематичної зміни «Ми — Українці!» в Українському державному центрі «Молода гвардія».