На базі Чернігівського обласного стрілецько-спортивного клубу ТСО України 27 лютого 2016 року відбулися військово-спортивні змагання «Ігри патріотів» для учнівської молоді обласного центру.

Організаторами турніру виступили обласний осередок Всеукраїнської організації  товариства сприяння обороні України, центр тактичного навчання «Сота» та Чернігівський об’єднаний міський військовий комісаріат.

В турнірі взяли участь студентські команди Педагогічного і Технологічного Чернігівських Національних Університетів та команда волонтерів АТО, яка виступала поза конкурсом.

На першому етапі хлопці та дівчата визначали кращих у стрільбі зі спортивної малокаліберної гвинтівки. 

- Для стрільби по мішеням з дистанції 50 метрів учасникам надавалося три випробувальних та п’ять залікових пострілів. Враховувалися результати, як командної стрільби так і найбільша кількість очок в особистому заліку, - пояснив головний суддя змагань, керівник Чернігівської обласної організації ТСОУ, підполковник запасу Ігор Бизган.

За форматом змагань, крім стрільби, молоді спортсмени виявили свої здібності і у збиранні та розбиранні автомата Калашнікова, спорядженні магазина до нього, у знаннях боєприпасів, наданні екстреної медичної  допомоги та евакуації поранених.

Перше місце  у командному заліку поділили команди  Педагогічного і Технологічного Чернігівських Національних Університетів. В командному ж заліку зі стрільби найвлучнішими стали студенти Чернігівського національного технологічного університету, які настріляли в сумі 231бал. Серед переможців зі стрільби в особистому заліку : І місце - Ровник Олександр (49 б.), ІІ місце – Пікуль Андрій (47 б.), ІІІ місце – Малка Владислав (46 б).