Сьогодні 7 грудня за ініціативи Чернігівської обласної організації ТСО України (голова Ігор Бизган) за підтримки  Чернігівського об’єднаного міського ТЦК та СП (ТВО військового комісара, підполковник Василь ХАЛІМОНЕНКО) , Управління освіти Чернігівської міської ради (начальник Василь БІЛОГУРА), Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради (начальник Андрій ДЕРИЗЕМЛЯ) на базі Підприємства «Обласний стрілецько-спортивний клуб» ТСО України (директор Петро ТАТАТРЕНКО) відбулись змагання зі стрільби з малокаліберного пістолета між вчителями предмету «Захист України» загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова та активістами Обласної організації ТСО України, волонтерами громадської організації «Єдиний волонтерський центр. Чернігів», приурочені до Дня волонтера та Дня Збройних Сил України.

В ході змагання були визначені переможці, які були нагороджені медалями та Грамотами Чернігівської обласної організації ТСО України та Управління у справах сім ї , молоді та спорту Чернігівської міської ради.

І місце – Потайчук Людмила - волонтер

ІІ місце – Єгорченко Денис – викладач предмету «Захист України» ЗОШ № 4

ІІІ місце -  Сафронов Анатолій - волонтер

         Голова Чернігівської обласної організації ТСО України подякував всім учасникам за активну позицію щодо патріотичного виховання молоді, волонтерську допомогу у забезпеченні військовослужбовців речовим майном, продовольством та засобами захисту  і вручив Подяку Громадській організації «Єдиний волонтерський центр. Чернігів».