грудня Україна та весь світ відзначили День волонтера.Для нашої країни слово волонтер несе в собі набагато більше значення, ніж просто людина, яка добровільно та безкорисно здійснює важливу суспільну діяльність.Це прості люди, учні, працівники та пенсіонери.Український волонтерський рух — унікальний, адже майже кожен четвертий українець у своєму житті мав досвід волонтерства і саме завдяки йому, без перебільшень, ми обстояли наш суверенітет.

         Волонтери працюють безоплатно, встановлюють потреби солдатів, забезпечують їх продуктами і одягом, обладнанням та запчастинами, засобами захисту і маскування, медикаментами та побутовими речами.

       У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

         З нагоди Дня волонтера за поданнями громадських організацій Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Чаус  привітав волонтерів Чернігівщини та вручив Почесні грамоти та Подяки.

         Учнями Чернігівського колегіуму № 11, Чернігівської спеціальної школи № 1 та Чернігівськазагальноосвітня спеціалізованашколафізико-математичного профілю №12 зібрали для військовослужбовців строкової служби, які охороняють наші військові об’єкти та підтримують їх в належному стані, різні смаколики та подарунки. Чернігівська обласна організація Товариства сприяння обороні України не залишилась осторонь і подбала про те, щоб ці подарунки дійшли до адресата.

         Шановні волонтери! Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаємо, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!