З 06 по 10 жовтня 2021 року у cелищі Петропавлівська Борщагівка Київської області на картодромі «Чайка» відбувся фінал Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з картингу. Паралельно проводився 3-ій етап відкритого Чемпіонату ГО «ТСО України» з картингу та Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок командування Сухопутних військ Збройних Сил України з картингу. Захід було спрямовано на розвиток картингу в Україні серед учнівської молоді, підвищення рівня фізичної підготовки та технічної і практичної майстерності учасників, формування у сучасного покоління високої патріотичної свідомості та відродження українських національних традицій, організації оздоровлення, відпочинку та змістовного дозвілля, формування у них навиків здорового способу життя.

         Команда картингістів Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді від Чернігівської обласної організації ТСО України під керівництвом Олександра Кравченка та Олександра Новицького виборола друге місце з шосейно-кільцевих перегонів та третє місце зі швидкісного маневрування у фіналі Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з картингу. Також юні картингісти спільно з командою Остерської СЮТ (керівник Олексій Жучков) посіли перше місце у 3-ому етапі відкритого Чемпіонату ГО «ТСО України» та перше місце в Кубку командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

         Високі результати в змаганнях з шосейно-кільцевих перегонів показали вихованці Чернігівського ОЦНТТУМ:

- Лямцев Тихон – ІІ місце у класі картів «Піонер Н», І місце у класі картів «Піонер-Б»;

- Лазебний Віктор – ІІІ місце у класі картів «Піонер-Б»;

- Фаткулін Тимофій – І місце у класі картів «Кадет»;

- Полоз Георгій – І місце у класі картів «125-безкоробка» учнівська молодь;

зі швидкісного маневрування:

- Чечель Артур – ІІ місце у класі картів «Піонер Н-міні»;

- Лазебний Віктор – ІІ місце у класі картів «Піонер-Б»;

- Фаткулін Тимофій – І місце у класі картів «Кадет»;

- Полоз Георгій – ІІІ місце у класі картів «Популярний».

         Гостра, але коректна спортивна боротьба на трасі показала, що команда Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  від Чернігівської обласної організації ТСО України є одним з лідерів українського картингу.

         Вітаємо юних картингістів з перемогою !!!