23 вересня 2021 року двома колонами Чернігівщиною проїхали учасники патріотичного автопробігу приуроченого до ювілейної річниці створення Всеукраїнського Товариства сприяння обороні України. Автопробіг був також приурочений до 30-річчю незалежності України. Захід є уособленням єдності та причетності Товариства до оборони нашої держави, повазі ветеранам, які захищали  і  захищають нашу незалежність.

     Члени Товариства мали два пункти збору: у Кіптях та Мені. З цих населених пунктів автомобілі рухались до Чернігова. Два основних маршрути руху з Новгород-Сіверського та з Глухова. До колон протягом їх руху приєднувались автомобілі ветеранів АТО (ООС), директорів автомобільних шкіл та спортивно-технічних клубів Товариства сприяння обороні України.

     Для кожного учасника автопробігу він символізував патріотизм, спільну роботу для обороноздатності країни, можливість об’єднуватись задля перемоги.

     Головна мета даного автопробігу нести до нашої молоді, до нового покоління те, що треба бути патріотом своєї держави, те що потрібно вболівати за свою країну. У Чернігові учасники заходу разом з матерями, членами організації "Єдина родина (керівник Микола Шанський) поклали квіти до стели пам’яті загиблим воїнам та виконали біля неї гімн України.

Від імені Голови ГО «ТСО України» Сергія Кошина та Голови Чернігівської обласної організації Ігора Бизгана  активістам, ветеранам та працівникам організацій ТСО України області було вручено Подяки та Грамоти ТСО України.