Протягом 2020 року в підвідомчих організаціях ТСО України Чернігівської області, коли було важко працювати і виконувати навчальний план під час пандемії коронавірусу COVID 19,  та в Чернігівській обласній організації ТСО України було проведено роботу з покращання матеріальної бази.

      

    За рахунок власних коштів на загальну суму 105 тис. грн. поставлено чотири металопластикові вікна на цокольному поверсі та проведено гідроізоляцію навколо будівлі Чернігівської обласної організації ТСО України.

  

   Будівля Корюківського районного спортивно-технічного клубу побудована більше 120 років тому і потребувала ремонту. В Корюківському районному спортивно-технічному клубі ТСО України за рахунок власних коштів клубу, що становить більше 100 тис. грн., здійснено капітальний ремонт навчальних класів та коридору першого поверху.

  

   В трьох навчальних класах: було замінено вікна на металопластикові, утеплено стіни, підбито стелю та перекрито підлогу, замінено електропроводку та опалення. З метою забезпечення теплозбереження стіни класів було утеплено мін ватою і пінопластом зовні, відштукатурено стіни.