Шановні друзі.

21 жовтня успішно деб'ютував новий кличний знак з Чернігівщини - це UT7RYL. Другий раз в ефірі, перший в змаганнях. Ця радіостанція належить обласному Товариству Сприяння Обороні України, головою якого є Бизган Ігор Михайлович.  А начальником цієї нової колективної радіостанції, по сумісництву є Ігор Биросенко. Ця новина сприяє не тільки розвитку радіоаматорства в Україні, а й патриотичному вихованню молоді, чим якраз і займається Чернігівська ОО ТСО України.

Перший тест і перша перемога у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді під назвою "Юр'єва Божниця", присвячених захисту пам"яток культурної старовини України.

Нова радіоаматорська позиція, нова антена(поки що на дерев'яній щоглі), але оператори все ті ж). Вже в самому позивному закладено, що працювати на цій радіостанції повинні дівчата, бо YL - це означає жінку радіоаматора. Тому саме чотирі юні радіоаматорки з нашого гуртка стали призерами в ціх змаганнях. Сорока Ангеліна, Сорока Віолетта, Адамська Таїсія та Трофименко Вікторія- посіли перше почесне місце серед команд з Чернігівщини. Друге місце у наших дівчат і хлопців з команди UR4RXJ Остерської станції юних техніків, а треттє місце посіла команда UR4RWB Сновської СЮТ. Хочу зазначити, що навіть у загальному заліку серед всіх команд з різних куточків України, ми посіли третє місце.

Хочу привітати всіх з перемогою і з дебютом і побажати нових злетів!