На початку червня за ініціативи голови Чернігівської обласної організації ТСО України Ігоря Бизгана група волонтеріз тринадцяти чоловік, в числі яких були також: медик Осипова Тетяна, автомеханік Дмитро Березинський, автомеханік Симутін Ігор, автомеханік Бурячок Володимир, на базі громадської організації "Чернігівський авіаційно-спортивний клуб ТСО України" (керівник Туніков Олександр) здійснила свої перші стрибки з парашютом. Воїн АТОвець Олексій Мягкий, інвалід 2-ї групи після поранення в станиці Луганській 2014 року, мав змогу помилуватися краєвидами Чернігівщини з кабіни пілота літака АН-2.

     Кожний з волонтерів є учасниками АТО/ООС багато в чому допоміг нашим військовослужбовцям як на фронті, так і в тилу. Наприклад,  Тетяна Осипова, доглядала військовослужбовця, який отримав важкі поранення в голову. Дмитро Березинський доставив до однієї з військових частин в   м. Дебальцеве на початку лютого 2015 року відремонтований двигун для БРДМ-2.

Тому від імені Чернігівської обласної організації ТСО України така своєрідна подяка була зроблена цій маленькій частині волонтерів