7 травня в приміщенні ОДА Чернігівської області відбулося зустріч голови Чернігівської ОДА Мисника О.П. з ветеранами трьох війн: Другої світової, війни в Афганістані та ветеранів-учасників сучасних бойових дій на Сході України, серед яких був присутній та виступив з вітальним словом ветеран АТО (ООС) Бизган І.М., голова Чернігівської обласної організації ТСО України. За круглим столом на зустрічі було відзначено, що День Перемоги об’єднує захисників різних поколінь, адже беззаперечно спільними є любов до рідної землі, вірність військовому обов’язку, мужність та непорушне військове братерство.

   

  
В День пам’яті та примирення 8 травня 2019 року голова Чернігівської обласної організації ТСО України Бизган І.М. разом з керівництвом міста, ветеранами, представниками трудових колективів та громадськістю міста поклали квіти до пам’ятників полеглих в боях у Другій світовій війні за визволення м. Чернігова, загиблих воїнів в АТО. Вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її квітучою та заможною. Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи наших захисників, захисту миру і державності. 

Після урочистостей Бизган Ігор Михайлович відвідав пересувну виставку – Музей пам’яті, де зустрівся з молоддю та розповів про своїх побратимів – військовослужбовців 13 БТРО, що віддали життя за незалежність України.
Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!