У м. Шостка Сумської області 23 квітня 2019 року пройшло урочисте святкування V річниці створення 13-го окремого мотопіхотного батальйону, ініційоване громадською організацією «Спілка 13-го БТРО» на чолі голови спілки та голови Чернігівської обласної організації ТСО України Бизгана І.М. за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Шосткинської районної державної адміністрації, Шостинської міської ради.
13-й батальйон територіальної оборони, згодом реорганізований у 13-й окремий мотопіхотний батальйон, за п’ять років свого існування та з честю виконав усі поставлені перед ним бойові завдання на Сході України у Станиці Луганській, Вуглегірську, Дебальцевому. 25 військовослужбовців 13-го батальйону – уродженців Чернігівщини віддали своє життя за незалежність України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Наразі батальйон повернувся з передової в Донецькій області на своє постійне місце дислокації у м. Шостка.
В заході прийняли учать артисти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, Чернігівського театру естради «Феєрія», виступили мер м. Шостка М. Нога та голова Шосткинської районної державної адміністрації В. Ждаміров.