Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 29 листопада 2018 року у період з 04.12. по 07.12.2018 проведено атестаційну експертизу Прилуцької автомобільної школи Чернігівської обласної організації Товариства сприяння обороні України.

Комісія під головуванням методиста НМЦ ПТО у Чернігівській області Кривопиші Ф.П. та помічника голови Чернігівської обласної організації ТСО України Ігнатенка В.О., згідно з робочою програмою атестаційної експертизи, проаналізувала документи та матеріали зазначені у програмі та підготувала аналітичний матеріал по кожному розділу.


Незалежною комісією спільно з педагогічними працівниками , було організовано виконання слухачами Прилуцької автомобільної школи ЧОО ТСО України комплексних кваліфікаційних завдань з професійно підготовки.
За результатами експертизи буде складено акт, у якому найде відображення об’єктивність і достовірність аналітичного матеріалу з підготовки робітничих професій 8322 Водій автотранспортних засобів (категорії «В); (категорії «С»); (категорії «Д»).
Комісія у десятиденний термін зробить висновки, дасть оцінку реального стану основних напрямків діяльності освітнього закладу та внесе пропозиції до Регіональної експертної ради щодо атестації (не атестації) Прилуцької автомобільної школи ЧОО ТСО України.