6 листопада на базі Корюківського РСТК ТСО України відбулося розширене засідання Ради Правління обласної організації ТСО України за участю працівників НМЦ ПТО у Чернігівській області.
Директор НМЦ ПТО Віктор Гріненко поінформував присутніх про актуальні напрямки розвитку професійної освіти як в цілому по Україні, так і зокрема в Чернігівській області. Особливу увагу приділив ролі та місцю закладів професійної освіти першого рівня атестації по формуванню трудового потенціалу регіону, познайомив з основними особливостями проекту нового закону про професійну освіту.
Методисти НМЦ ПТО Федір Кривопиша та Віктор Пронько довели зміни в законодавчій базі з питань атестації і ліцензування робітничих професій, основні вимоги проекту нового стандарту з професії «Водій автотранспортних засобів» та розробки робочих навчальних планів за компетенціями.
Керівники автошкіл та СТК ТСОУ послухали звіт про результати діяльності товариства за 9 міс. та визначили основні завдання на період,що залишився до нового року. Особливий інтерес викликало в присутніх перехід на загальну систему оподаткування з 1 жовтня поточного року.
По завершенню засідання зробили огляд матеріальної бази Корюківського СТК та відвідали с. Бреч.