2 автомобілі КАМАЗ передали у розпорядження 13-го батальйону. Ще 2 місяці тому їх мали розібрати на запчастини разом з іншою військовою технікою, а тепер з новими силами вони знову будуть допомагати військовим.
     Два місяці знадобилося волонтерам і активістам аби привести у робочий стан техніку. Встановили нові кардани, колеса, полагодили електрику тощо. Тепер КАМАЗи готові до роботи. Загалом автомобілів було сім. Але, оглянувши їх, спеціалісти сказали, що відновити можливо лише два.


Військовослужбовці вдячні за таку допомогу голові Чернігівської обласної організації ТСО України Ігорю Бизгану, Сергію Кошарному - директору Навчальної організації «Чернігівська автомобільна школа» ТСО України, працівникам автошколи. Адже спеціалісти вдихнули нове життя в автомобілі, які ще стануть у нагоді бійцям 13-го мотопіхотного батальйону. Військові дуже радіють такій допомозі. Кажуть, така всюдихідна техніка їм потрібна для доставки боєприпасів, продуктів та особового складу батальйону.
     Керівник з обліку авто техніки Чернігівської обласної організації Товариства сприяння оборони України Микита Сластьонкін запевнив, що техніка пропрацює ще довго, все залежить від водія та особливостей її експлуатації.